tema: 5G Mreža
Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2021, 15:17   #21
Kojic_M
Starosedelac

Član od: 27.2.2010.
Zahvalnice: 376
Zahvaljeno 188 puta na 135 poruka
Određen forumom Re: 5G Mreža

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Znam dosta poljoprivrednika, ali nešto sumnjam da im je 5g prvi prioritet. U principu tom logikom nije bio potreban ni 4g, dovoljno je bilo nekih 20 mb/s na 3g+ mreži.
Evo iz prve ruke, razlika između 3g i 4g je ogromna. Verujem ja da je i 4g i 5g isto tolika. 4g ima ogromnu svrhu jer ja koji se krećem po kojekakvim čukama imam vrhunski internet i mnogo ga koristim. E 5g meni ne znači ništa jer ga neću imati, kao ni ogroman broj drugih koji se kreću van grada. Vozači, građevinci, nastavnici ubseoskim školama, medicinsko osoblje u seoskim sredinama...

Sad neko može da kaže pa imaće u centru sela bazna stanica. A ljudi mogu da postave wifi u centru sela i dobili su istunstvar i bez 5g

Dakle zaključili smo da je 5g rezervisan za gradove, a svi ostali ako zakače negde malo.

Evo dok pišem ovo ja sam na jednoj plantaži u nedođiji i imam odličan 4g signal sa kojim mogu da gledam 4k. To sam 5g neću moći jer ga neće biti

Nemoj neko da se ljuti što izgleda da kontriram. Nego da vidimo šta je konkretna dobit za čoveka koji je van gradske sredine, a takvih je na milione, a verovatno i milijarde na svetu.
Kojic_M je offline   Odgovor sa citatom ove poruke