tema: Alan Wake
Prikaz jedne poruke
Stara 17.2.2012, 17:41   #155
Crow
Član
 
Član od: 9.11.2010.
Poruke: 76
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno 31 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Alan Wake

Одлична игра, иако смо чекали 2 године да се појави за pc исплатило се. Атмосфера је феноменална, x-files meets twin peaks, прича за сада делује и више него обећавајуће, а ко није, препоручујем да погледа prequel "Bright Falls", кратак играни филм од пола сата који ће вас увесту у причу и упознати са пар ликова које ћете сретати у игри. За сада сам одиграо само прву епизоду и цео принцип поделе chapter-a на епизоде је врло ефикасан, таман знам када да прекинем да бих полако густирао игру да је не пређем превише брзо. Gameplay је занимљив, бар за сада, подсећа ме помало на "Cold Fear" и одлично се уклапа у механику игре, није превише набијено акцијом него се све полако и постепено дозира таман да не постане монотоно и досадно јурцање по шуми. Графика је на нивоу, није ништа невиђено лепа али немам ни превише замерки. Оптимизација је чини ми се могла бити мало боља али ок, вероватно ће закрпама постепено средити и тај сегмент игре. На мојој конфигурацији на 1680x1050 и неким medium подешавањима иде у просеку између 28-33 fps, што је по мени игриво. Најслабија страна игре су дефинитивно анимације али када се уживите у причу нећете на то обраћати превише пажње. Дефинитивно игра, каква се не среће сваки дан и из тог разлога ћу је сигурно у догледно време пазарити на steam-у и подржати remedy, те можда одлуче да следеће наслове из Аlan Wake франшизе избаце и за PC паралелно са xbox верзијом.
Crow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke