Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2020, 15:06   #1277
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Krilce kaže: Pregled poruke
Ni Vulee vise ne zalazi u ovaj deo foruma, a bas se lepo nekad diskutovalo.

Elem, meni ovo deluje ok, ali koliko je nahajpovano, prakticno je nemoguce da ispuni sva ocekivanja. Ono sto ih je vadilo u prethodnim igrama je lore i dobro razredjeni karakteri i dijalozi, dok im mehanika nikad nije bila jaca strana (combat system, quest log, inventar i ostalo), i uvek ce mi biti zao sto nikad nisu stavili veci fokus na alhemiju, vec je to uvek nekako bilo sporedno, cak i na najvecim tezinama. Treba uzeti u obzir i da su prvobitne verzije svih igara imale po neku vecu manu, dok nije dosao EE (dobro poznati chapter 3 iz TW2 npr).

JJ92 Genius itd, kad se setim 2008 ( doduse tada sam imao drugi nalog koji je sada davno upokojen nakon hakovanja mail-a) i natezanja oko GTA IV sa pitanjima "dal ce mi raditi" i cuveno cimanje sa "pijanom kamerom" XD oh...ali dosta odoh previs u off


Mislim da je ovde problem sto je hajp toliko napucan a ocekivanja "kroz krov" da koliko god da igra bude potencijalno dobra opet kod nekih nece ispuniti ocekivanja. Kako ce se CDPR nositi sa tim pritiskom ostaje da se vidi
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke