Prikaz jedne poruke
Stara 29.5.2009, 8:44   #335
Down Force
Član
 
Član od: 21.10.2006.
Poruke: 267
Zahvalnice: 524
Zahvaljeno 59 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Zaradite na fotografijama (Stock)

Citat:
Bond_007 kaže: Pregled poruke
^^^
Down Force, potpuno ti je pogresna percepcija o letu kao takvom

sto se stoka tice, TEORETSKI moze to sa A590 pa cak i A550 ali u praks to ce zahtevati:

- da se iskljucivo fotkaju kadrovi sa kontrolisanim i homogenim svetlom celom povrsinom
- da se aparat koristi iskljucivo na minimalnoj ISO vrednosti te cesto nosi siativ za duze ekspozicije
- da se bude maksimalno vest u fotosopu i bez puno jake obrade jer fajl izasao iz takvog aparata ne moze to da podnese a da se ne njemu ne pojave artefekti
- i pored svega toga postojace veliki broj fotki koje ce sve ili makar najozbiljnije agencije odbiti zbog tehnickih problema
znam da je percepcija pogreshna, ali josh sam ja mlad da bih radio probacju neshto

znam sve to shto si naveo, i uzeo sam da pravim lightbox, ali nikako da ga zavrshim stativ cju da kupim, nije skup chini mi se...pa cju probat neshto..nije ni stock obaveza

@ hacker aca
nemaju ni moji lanac prodavnica, niti su prodali hektar zemljishta ( i da su hteli, ne mogu jer zhivim u stanu ) nego, bilo im milo zbog tog konkursa, a videli da je konkurencija bila studentska uglavnom i sa aparatima kakvim takvim, a ja srednjoshkolac sa telefonom .... planiram ja da radim na usavrshavanju samog sebe prvo, pa onda stock etc.
Down Force je offline   Odgovor sa citatom ove poruke