tema: Silverfall
Prikaz jedne poruke
Stara 21.3.2007, 19:07   #10
MihajloTheKIng
Član
 
Član od: 13.12.2006.
Poruke: 103
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Silverfall

Ne ja sam je najnormalnije instalirao i nisam primetio da ima bagove tj sve zavisi kakva je instalacija ... ako razumes na sta mislim ma da moj ortak se mucio i nije mogao da instalira zbog antivirusa koji mu je bio ukljucen.... rece mi da mu je nasao nekog trojanca prilikom instalacije ali ja nisam..
Sto se tice zahtevnosti rekao sam da mi se cini malo zahtevnijom nego sto bi trebalo a i nepise zahtevnost u readme fajlu sto je uzasno....mada ja igram na high 1024x 768.... i malo svapuje po hardu kad ocitava novo okruzenje mislim da je zbog rama, 1 gb rama je malo za novije igre.
Da ono sto me uzasno nervira je mapa u igri kad su je vec pravili na 2 dvd i kada je sve ostalo ekstra pa mogli su i mapu da urade normalnije a ne da lutam.... 37 lvl mi je lik i cini me se da je igra dovljno dugacka mada mozda gresim igrao sam je aktivno 2 dana...ima dosta questova sto je dobro..... sve u svemu bolja mi je igra i od dungeon siege serijala i od ovog novog nwn....zbog sjajnog nacina borbe a i zato
sto nije obavezno da se sa sobom vodi gomila likova tj moze da se solira opusteno....
Necu da se ponavljam ali je netreba propustiti nikako!
MihajloTheKIng je offline   Odgovor sa citatom ove poruke