Prikaz jedne poruke
Stara 16.6.2015, 18:10   #207
mesomebody
Veteran
 
Član od: 31.3.2011.
Poruke: 560
Zahvalnice: 169
Zahvaljeno 488 puta na 217 poruka
Određen forumom Re: Mass Effect 4 (ili kako god će već da ga zovu)

Vau, oni su od "lažnog" tizera sa prošle E3 konferencije gde su lupili dve sličice i rekli: znate, radimo na novoj igri; stigli do pravog tizera gde smo saznali, zamislite, da rade na novoj igri. E da i da će se zvati Andromeda. Nema šta, naklon do poda.

Ne znamo ništa o mehanici, ništa o likovima, nismo čak ni videli glavnog lika, ništa o priči, ništa o svetu. Nekako se od svega jedino ništa ističe kad razmišljam šta smo to novo saznali jer da se ne lažemo, svi smo znali da igra izlazi sledeće godine, ali ne u prvoj polovini. Jer da odugovlače do 2017 je prekasno s obzirom kada je treći deo izašao, a još se ne zna ništa tako da ne može izaći za nekoliko meseci. Jeste da igra izlazi za godinu i po dana i da ne mogu puno da kažu ali onda su je vrlo neozbiljno najavili pre godinu dana.

Ne bi me iznenadilo da ovaj lik iz trejlera traži glavnog lika, samo ne znam da li je pozitivac, jer me ne bi čudilo da ovde N7 ima sasvim drugo značenje, pa čak i negativno. A možda je ceo tizer iz multiplejera.

Nadam se priči i atmosferi iz prvog dela, sa dosta kvalitetnog istraživanja i kvalitetnim sporednim kvestovima. A da će igra biti "nabijena" akcijom, nema sumnje. Bar se nadam da ćemo da vodimo nekog lika koji zna i da priča, a ne samo da bije. Nekog sa bar trunkom šarma.
mesomebody je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku mesomebody na korisnoj poruci:
Atwa013 (17.6.2015), goranmax (17.6.2015)