Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2014, 1:48   #40
Howard1
Član
 
Član od: 31.3.2013.
Lokacija: Beograd-Zvezdara
Poruke: 319
Zahvalnice: 187
Zahvaljeno 45 puta na 42 poruka
Određen forumom Re: TV LCD 32" do 30000din.?

Citat:
yhaker kaže: Pregled poruke
Fox i Vox su uglavnom krsevi sa gomilom reklamacija.
Negde sam priocitao da Vivax stavlja starije Samsung panele,e sad koliko je to istina,pitanje je.
Fox, Vox, Vivax, Quadro itd...... su mi marke omiljene jer mi je pun servis tih LCD televizora i ja da nema njih ne znam kako bi zaradjivao . Radi se o klasicnim kineskim televizorima, jeftinog kvaliteta i delova koji ja ne bi ugradio nikada. Ploce su lose, delovi vitalni bez hladnjaka i zato sve to otkaze posle garancije. Sto se tice ovih malo boljih televizora Samsung, LG, Grundig, Philips, Blaupunkt itd... u njih se ubacuju Turski delovi sa Vestel plocama (mislim na ploce od bakropertinaksa a ima ih svega 4-5 u svakom televizoru) koje su daleko kvalitetnije od Kineza i to je za sada dobra kupovina. Kada su nam posle originalnih Nemackih televizora dolazili Turci, svi majstori su bili nezadovoljni sa Turskim delovima i televizorima. Posle Turskih televizora na trziste stupaju Kineski televizori pa sad majstori ove Turske dizu u nebesa . Eeeee da se vratimo na pricu, najbolje kupovina jesu pravi Japanski televizori ali ih treba naci kod nas, jako su retki ali i nasi uvoznici izbegavaju da ih uvoze zbog cene a kvalitet im je zaista vrhunski i ne pamtim kada sam poslednji put u servisu imao neku Toshibu, Hitachi ili slican Japanski TV.
Howard1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Howard1 na korisnoj poruci:
Danpil (20.2.2014), yhaker (19.2.2014)