Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2020, 12:42   #224
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Halo Master Chief Collection

Pa mozes je odigrati, nije da je igrica gubljenje vremena, nego jednostavno ono po cemu je Halo bio prepoznatljiv u cetvorci vise ne postoji. Gomila bespotrebnog oruzja, taktike koje su se mogle koristiti u prethondim delovima vise ne piju vodu i sve se svodi na obicno napucavanje kada se igra na Legendary, Plasma pistol je postalo beskorisno oruzje jer se ispale dva metka i istrosi mu se baterija i na samom kraju prica nije ni izbliza zanimljiva kao u originalnoj trilogiji. Nastavlja se na treci deo, MasterChief i Cortana nalecu na neku Requiem planetu, tamo zaticu novog zlikovca koji opet ljude vidi kao pretnju i to je to, nista specijalno i 100 puta vidjeno. Jedino vredno pomena u ovoj novoj trilogiji jeste odnos izmedju MC i Cortane.

Sto se tice ODST igrica odstupa malo od drugih Halo igara, ali je meni npr. bila pravo osvezenje posle Halo-a 3, jer je MasterChief vec pocinjao da malo smara, u svakom delu je bilo: "Ja sam MasterChief, big boss koji ce spreciti zemlju od invazije vanzemaljskih snaga". Meni se ODST svideo jer prica pricu iz aspekta vise ljudi i jer te stavlja u poziciju obicnog vojnika. Ima losijih delova kampanje, ali to je zato sto je igra smestana u gradu u kom bas i nema mesta za neke graficki impresivne predele i uglavnom se svodi na hodnik pucacinu kao sto je to bio prvi deo. Pa kontam da to nekog moze smoriti.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
filpan (27.12.2020)