Prikaz jedne poruke
Stara 22.3.2015, 12:18   #10
Rajko92
Veteran
 
Član od: 27.7.2008.
Poruke: 511
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 79 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Rajko92
Određen forumom Re: Kupujem Prodajem

Ja sam skoro prvi put imao iskustvo sa KP. Pazario sam graficku za 120e, od prodavca koji ima 100+ pozitivnih ocena, i bez negativnih. Prodaje uglavnom samo graficke, pa mi je delovalo da je to ok. Uzeo sam grafu sa garancijom od godinu dana, s tim sto imam pravo na testiranje od 3 dana, nakon cega mogu da je vratim bez problema.

Cim sam prvi put isprobao grafu, shvatio sam da nesto nije u redu, jer je racunar zamrzavao pri pokretanju bilo kakvog GPU zahtevnijeg programa. S obzirom da sam uz graficku zamenio i napajanje, nisam bio siguran da li je samo graficka problem, pa sam morao da odradim neke dodatne testove. U dogovoru sa prodavcem sam probao neke starije drivere, pa cak i novi sistem, i nije se nista promenilo.

Poslao sam grafu nazad, i vec sutradan je stigla druga, isti model. Odmah se videla razlika, i deluje da ona radi bez ikakvih problema. Imao sam jedno iskljucivanje ekrana dok sam igrao 2k15, ali izgleda da je to do windows podesavanja.


U svakom slucaju, jedno iznenadjujuce dobro iskustvo, sa nekim s kim prvi put imam kontakt. Takodje, on je prihvatio da mi posalje novu graficku i pre nego sto sam ja njemu poslao nazad neispravnu, iako nisam imao ni jednu ocenu na KP do tog trenutka.
Rajko92 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke