Prikaz jedne poruke
Stara 8.5.2021, 8:54   #1059
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Control je možda dobio nagradu za specijalne efekte i priomenu RT u igri i to su jedine nagrade koje je taj tech-demo mogao da dobije
Nope, dobio je GOTY nagradu, art direction, audio, game design, visual design i primena RT... Znači kompletno pakovanje.

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Čitava poenta tog poređenja je da je MNOGO bitnije ŠTA se igra, KAKVA je igra, nego KAKO se presijava svetlo i da li se u barama i staklu vidi kako treba ili ne.
Sa ovim se slažem, ali je uvek bitno da tehnologija ide napred. Raytracing je samo dodatan bonus koji neće sam od sebe pomoći igri ako ona nije dobra. Da grafika nije bitna uopšte sada bismo mogli i da se zaustavimo i da ne radimo ništa na tom frontu narednih 20 godina. A raytracing je postigao mnogo ako uzmemo u obzir koliko je kratko na tržištu, biće tu tek 'jawdropping' momenata.

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ja ne vidim. Tu razliku može da vidi samo neko ko provodi dane sa CS:GO i takmiči se u istom.
Jbt pa ja vidim veliku razliku na telefonu od kad sam uzeo novi sa 120Hz ekranom, a kamoli gameplay neke igre na velikom ekranu. Samo pomeranje miša u Windowsu je dovoljno da vidiš razliku.
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke