Prikaz jedne poruke
Stara 23.9.2011, 15:27   #10
Jack Sparrow
Član
 
Član od: 6.2.2006.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 176
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Nova konfiguracija, molim za pomoc :)

Hvala vam ljudi, ma nije problem sto je to skoro 700 eura izracunao sam ja vec sa raznim konfiguratorima ja sam naveo vec odprilike komponente koje pikiram i za koje cu jos da radim dok ne sakupim dovoljno, tako da sam bio svestan cena komponenti ne bi ih besmisleno predlozio a ocekujem to sve za 500 eura . Ovih 500 eura koje sam pomenuo sam naveo za trenutno stanje tako da sam namerno stavio temu da bih znao gde mogu da poboljsham kupovinu i da znam koliko da skupim jos odprilike da to lici na nesto Jedino me komka tih skoro 8k za napajanje ali sta da se radi kada se mora, a i razmisljam da bi mi svakako trebalo da osiguram sve to jer nisu male pare

Hvala vam svima jos jednom kraljevi ste!

Videcemo kako stoji stanje pa javljam za koji dan/mesec da potvrdimo sve i da zabodem novu kantu

Ps. Ne mogu drugu plocu mislim dobra je i ta Gigabyte i mnogo slicna po specifikacijama ali kada sam video koliko truda je Asus ulozio u svaki kondenzator i rebara za hladjenje plus mogucnosti klokovanja svake stavke na njoj i kasnijeg uparivanja svih vrsta kartica pozeleo sam je odmah Thebluephoenix kriv si za plocu! jk

E da Red, ne bih uzimao 2400 pre bih ostavio ovu staru grafu nego uzimao to i osakatio se za sav trud koji ulazem u novu konfu razumi me nekada ce biti odlicno podici malo megahercazu barem for teh lulz
Sapphire 6870 ili Asus 6870 DC ? nekako bih da uzmem ATI bez nekog razloga sem sto me nesto vuce da ovog puta se vratim na stari ATI sa kojim sam imao problema ali kontam da se vremena menjaju sto se tice drivera. Naravno ostajem bez NV Physics-a sto mislim da i nije neka tolika frka. Rece mi Pheonix da je dobra ona MSI560GTX sad nemam pojma vise :S, uglavnom nema Direct CU Nvidije a sve sa nesto malo boljim hladjenjem su i preko 20k dinara sto mi je vec onako pomalo frka Sad da li vredi i ima li razlike nisam siguran.

Poslednja ispravka: Jack Sparrow (23.9.2011 u 15:51)
Jack Sparrow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke