Prikaz jedne poruke
Stara 7.2.2014, 6:44   #298
Prief Lirator
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 4.690
Zahvalnice: 445
Zahvaljeno 1.135 puta na 897 poruka
Određen forumom Re: Re: Koji telefon uzeti?

Citat:
AnAna kaže: Pregled poruke
Planiram da uzmem HTC Desire X , ima li neko negativna iskustva sa njim ? Unapred hvala
Pogledaj na vrhu foruma, na podforumu "Opisi, recenzije i testovi". Neko je detaljno opisao ovaj telefon, pa ćeš vidjeti iskustva iz prve ruke.

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
Nisam ljubitelj polovnih telefona, i nikad ne bih kupio polovni telefom, makar nov bio svjetlosnim miljama iza polovnog. Jednostavno, gadljiv sam na takve stvari, ko zna na čija lica je to stavljano i koliko je ko uz pomoć njega mastrubirao
E jbg, ti si posebna kategorija. Je li onda ne ideš u kafiće/restorane jer ko zna ko je pio iz iste čaše i dirao sto sa kojeg jedeš? Ili se ne voziš u autobusima, jer ko zna ko je prije tebe tu sjedio i slično? Jeste tačno da su telefoni prljavi, ali ima puno prljavijih stvari za koje nisi ni svjestan. I stvarno si previše gadljiv, kao da si živio na engleskom dvoru. Opusti se malo. Ja sam kupio više polovnih telefona, neke je čak koristilo više ljudi i bili su u lošem fizičkom stanju - pa šta? Inače savjetujem kupovinu polovnih telefona, provjeriti prilikom kupovine ispravnost telefona i procijeniti prodavca, ako ništa ne mulja i ako se čini okej, što da ne.
Prief Lirator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke