Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2018, 20:02   #19
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 353
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Pomoc pri kupovini TV-a

Citat:
OwerLord kaže: Pregled poruke
Hoces reci da je taj Philips bolja kupovina od Sony XE90?
Znas kako,na forumima sam se pojavio sa pitanjem oko TVa i dobio preporuku (49PUS6501),odmah se bacio na citanje testova i utisaka korisnika i posto sam video da su vecinom pozitivni utisci i ocene iskreno dalje nisam ni trazio.Zastupljen je mnogo na NETu,a to mi isto znaci,jer eto recimo fabricki boje su ocajno podesene i da nije bilo pomoci (video tutorijal) na NETu,mogao bih se slikati oko podesavanja,ako razumes sta zelim reci.Dalje u svim poredjenjima sa Sony televizorima dominiralo je to da je na Philipsu bolji odziv Androida sto me je iskreno privuklo,jer smatram da je Android velika prednost nad ostalim televizorima. Meni su te nogice napravile veliki problem,ali mi je to najmanje bitna stavka. Bitnije mi je da uzivam u kvalitetu reprodukcje nego u estetskom izgledu TVa. Za svaki Sonyev uredjaj sam uvek imao u podsvesti da su specificni po pitanju multimedije,kodeka,zvuka.... tako da nisam mnogo ni razmisljao o Sony modelima.
Pre mnogo godina sam na isti fazon dobio preporuku za isto Philips DVD i nikada se nisam pokajao,tako ce nadam se biti i ovaj put.
Inace,kod gledanja obicnih kanala ovaj Philips sam imao priliku uporediti samo sa jednim LG SMART fulhd modelom od 32 inca i mogu ti reci da sam ocekivao losiju sliku na Philipsu zbog velicne ekrana,ali LG je totalno porazen na tom polju. Mozda poredjenje i nije najbolje,ali opet.... Sto se filmova tice,LG dominira (titlovi,boja,velicina) u odnosu na fabricki Philips,ali sam to resio instaliranjem Kodija,tako da za sada Philips opravdava svoju cenu. Taj Sony pretpostavljam da kosta vise!?

p.s.ovaj moj post nije nikakvo ubedjivanje,samo zelim da pomognem odredjenim sitnicama,jer i meni je mnogo znacila svaka recenica koja je bila napisana na forumima. I da,na Philips sam dobio 5 godina pisane garancije,mislim da su jedini koji daju tako,da se ne moras naknadno negde registrovati i ostale zezancije. Jeste da je to bilo do 31.12.ali opet ako daju 5 godina verovatno se pretpostavlja da ce svaki TV toliko i izdrzati,bez obzira sto je sad ako se ne varam ponovo 2 godine garancija.

Bilo kako bilo,srecno u izboru.
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke