Prikaz jedne poruke
Stara 10.7.2010, 17:35   #18
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Film me je nekako podsetio na sjajan film The Pagemaster, ostvarenje iz 1994. godine, mešavinu igranog filma i animacije koju takođe preporučujem svim ljubiteljima fantasy literature i filma.
Meni je bio zabavan kad sam bio bas klinac, ali, posle mi je jako dosadan bio, jer, zapravo, u filmu skoro i da nema bitnih desavanja...

Citat:
mp3lopov kaže: Pregled poruke



E ovaj mi se svideo. Citao sam da su ga pljuvali kako je previse zbrzan, pa onda frka oko 3D ali je skroz OK film. Ali ipak mi je Sam Worthington nekako gotivniji u Avataru, u ovom filmu mi je nekako smusen. Jedva cekam nastavak. Ocena 8/10
Svaka cast ako si zapravo uspeo da ga odgledas, a da ne zevnes barem 30 puta

Citat:
Bizzare Contact kaže: Pregled poruke
The Bounty Hunter



Sasvim solidna i originalna prica,mada mzoda malo predvidiva.Jako dobra glumacka postava,sasvim dobro
odradjena glumai naravno neponovljivi Gerard Butler.Covek je legenda,jos nisam pogledao film koji je lose
uradio.I naravno,nesto sto sve vise cenim,a to je humor suprotan onom vidjenom u "American Pie".
Neprocenjivo. 8.2/10
American Pie humor (tj, "Amercan pie 4 pa nadalje" humor) je neintaligentni humor, na brzaka sklepan za napaljene pubertetlije, potpuno neukusan, i moze jedino smesan da bude ako se gleda u drustvu. (mada ima par fora koje su uspele da me nasmeju) Sto se tice Bounty Hunter-a, meni i nije neki humor bio, tj, sve je standardno, ocekivano i prezvakano milion puta, ali ono, solidan film za gledanje kad vam je dosadno.

Nego, aj' da ne ispadne da samo komentarisem tudje postove...

The Baxter

Bio sinoc na B92 film, simpatican film, o tipu koji je pravi smokljan (tako je i preveden kod nas) i stalno ga devojke ostavljaju zbog zanimljivijih likova. Kraj se odma' na pocetku naslucuje (:O ), ali to je najmanje i bitno, humor je jako dobar, kao i gluma, tako da ga preporucujem svakome.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke