Prikaz jedne poruke
Stara 15.3.2016, 12:17   #7
Freeman
Novi član
 
Član od: 4.2.2006.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 5 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Freeman
Određen forumom Re: Domaca igra: World Of Pirate Ships

Citat:
NjegovaWisost kaže: Pregled poruke
SKinuo, dacu ocjenu svakako, utiske javljam.

Na iPH 6s radi vrhunski. Mislim da igra ima veliki potencijal, ali morate dosta još da radite na njoj.

Možda bi grafički - fina je šejderska voda, ali bi bila ok i da je kao iz 2004. na PC, da je okolina ljepša, probajte barem kakvu takvu vegataciju dodati i ostale stvari, tipa obalske tvrđave i sl, kutije koje plivaju u vodi, nasukane olupine i sl. (ako je moguće)

Meni pri ulasku napravite kao u WoT, npr vaš brod na plaži. Karakteristike broda neka budu u skalama (linija kao loading screen) sa podacima ispod. (ako je isto moguće )

Morate i dugmiće da proljepšate. Pogledajte na WoT kako su providni na taj fazon.

Mapama dajte realna imena - tipea Carriebean fight, Nordic treasure, Adriatic spring i slično.


Itd itd =) Jako simpaticna igra, ali joj treba dorada! Ako to budete uspeli, i Apple store ce vas primetiti.
Hvala za review. Slazem se sa svim sto si napisao. Igru sam bukvalno sam samcat napravio u slobodno vreme (posle posla 2-3 sata). Po zanimanju sam programer pa nisam bas expert za grafiku i dizajn tako da mi je drago sto si samo za to imao primedbi. Ako igra zaradi nesto malko vise, mozda cu angazovati nekog experta u tom polju da malo ulepsa. Mada i ovako mi se cini da je grafika lepsa od 80% igara na marketu. Takodje refleksija vode je malko zahtevna pa se bojim da nece glatko raditi na slabijim telefonima ako dodam jos detalja na samu mapu. Meni licno neuporedivo lepse izgleda voda sa refleksijom nego bez. Vaznije mi je bilo da kamera renderuje celu mapu (sa kraja na kraj) i da u svakom trenutku vidis sve brodove na mapi.
Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke