Prikaz jedne poruke
Stara 9.5.2021, 0:38   #11864
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.416
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Euro Truck Simulator 2

Имам 60 возача, 23 милиона, и не знам шта ћу са парама. Немам више мотив да играм ову игру. Сачекаћу нове мапе. По старим ми се више не вози и досадиле ми. Мада признајем да сам уживао ових пар месеци играјући и дуго ме није овако загрејала нека игра. А и кад изађу нове, свакако сам возио већ по Русији и Балкану. Не знам шта ће то ново да донесу кад избаце Русију.

Британија ме не занима јер су дебили и шта ту они глуме. Цео свет иде десном страном, они левом. Не подносим ту мапу. И одрадио преко К...две три вожње. Чисто да видим како је тамо. Омиљене су ми Румунија и Бугарска. Шпанија и Португал мех. Превише аутопутева и мало локалних. Мислим да уопште и нема локалних. Не сећам се нешто. С друге стране Пољска, толика земља а мало аутопута. Немачка и Француска ми се такође нешто претерано не допадају. Италија такође. Скандинавија да, али са модовима.

Што се тиче камиона, имам два фаворита. Са осталима нешто не уживам у вожњи. С тим што са једним фаворитом не могу да наштелујем да возим 80, па ме то јако иритира, а овај други Ман може трећом 80, али Волво ми се више свиђа. Али ме нервира то што не може 80 трећом већ иде 67 аутопутем и преспоро ми је. А четвртом иде чак 103. Пре сам јурцао. У задње време волим 80 и полако. Одавно сам угасио казне и прекршаје. Не могу стварно сваки час да гледам у десни ћошак колико идем и да ли ћу попити казну. Можда укључим опет једног дана ту опцију ако се ужелим баш реално да буде. Такође искључио симулацију умора одавно и ону опцију притисак у кочницама. Укључио сам скоро реалну потрошњу горива, али не видим неку разлику.

Такође Ивеко може трећом до 80, али ми је фов у кабини грозан, не свиђа ми се, није ми то то, и никако да наштелујем како ми одговара. Највише вожњи сам одрадио са Волвом и Маном.

Можда би могао да пробам више Сканију. Баш сам слабо возио са њим. Опет из разлога због неодговарајућег фов-а из кабине и позиције ретровизора. Неки камиони имају иритантан звук и као да не возим камион. Или они стварно имају такав звук. У почетку ми ништа није сметало и гутао сам све у игри. Сада ми смета и обраћам пажњу на неке ситнице.

Poslednja ispravka: Љуша (9.5.2021 u 1:38)
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke