Prikaz jedne poruke
Stara 9.5.2007, 1:02   #10
NjegovaWisost
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2006.
Poruke: 7.334
Zahvalnice: 860
Zahvaljeno 1.729 puta na 992 poruka
Određen forumom Re: Top quotes of all time on mirc

• Centrala! Dajte mi broj za 911!
• Bart, sa 10.000$ bili bismo milioneri... Mogli bismo da kupimo razne korisne stvari kao... ljubav!
• Samo zbog toga sto me nije briga ne znaci da ne razumijem!
• Nisam od onih koji se mole, ali ako si gore, molim te spasi me, Supermen!
• Sine, ako stvarno zelis nesta u zivotu, moras da radis za to. Sad cuti! Objavljuju brojeve izvucene na lotou.
• Dakle, 1h je posle ponoci. Bolje da odem kuci i provedem malo vremena sa djecom.
• Mozda ce me, makar jednom, neko nazvati „Gospodine“ bez nastavka „Pravite scenu“ (’glupirate se’ je, po meni, prirodnije).
• Mardz, nemoj da obeshrabrujes ovog djecaka. Izvlacenje od obaveza je vazna stvar koju mora da nauci. To je ono sto nas odvaja od zivotinja! Osim od lasica.
(igra rijeci; weasel – lasica, takodje: izvuci se)
• Krofne... Postoji li ista sto one ne mogu da urade?
• Znate, momci, nuklearni reaktor je slican zeni... Samo treba da procitate uputstvo i pritisnete pravo dugme.
• Liza, ako ne volis tvoj posao, ne protestvuj... Idi svaki dan na posao i radi ga polovicno. To americki nacin.
• Kada cu nauciti? Odgovori na zivotne probeme se ne nalaze na dnu flase, nalaze se na televiziji!
• Sine, kada ucestvujes u sportskim dogadjajima, nije vazno to da li dobijas ili gubis: bitno je koliko se napijes!
• Idem na zadnje sjediste mog automobila sa zenom koju volim, i necu se vracati deset minuta!
• [posjeta vanzemaljaca] Molim vas, nemojte da me pojedete! Imam zenu i djecu... Pojedite njih!
• Za sta ce nam psihijatar? Znamo da su nam djeca luda.
• Mardz, lijepa si kao Princeza Leia i pametna kao Yoda!
(Princess Leia i Yoda – likovi iz onog djubreta „Star Wars“)
• Djeco, dali ste sve od sebe i mnogo se razocarali. Lekcija je – nikad ne pokusavajte.
• Jedini monstrum ovdje je kockarski monstrum koji je zarobio vasu majku. Ja ga zovem Gamblor, i vrijeme je da zgrabim vasu majku iz njegovih neonskih kandzi!
(Gamblor – izmisljena rijec kojom Homer naziva ’zlog kockarskog demona’)
• Kada vidim osmijehe na svim djecijim licima, jednostavno znam da ce me necim ubosti (ili ’udariti’).
• Danas mi je najbolji dan u zivotu i duzan sam da ne idem u Crkvu!
• Ja nisam los momak! Vrijedno radim i volim svoju djecu. Zasto bih onda proveo pola nedjelje (Sunday) slusajuci o tome kako cu otici u pakao?
• Izvuci se od duznosti porote je veoma lako. Fora je u tome da kazes da imas predrasude prema svim rasama.

Prevod: moj drug matija
NjegovaWisost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke