Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2020, 16:57   #1914
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Vidim ja da su fotke doradjene (skoro svaka fotka ovog tipa na netu jeste u neku ruku), ne treba imati bilo kakvog iskustva u doradi da bi se to videlo...Sa druge strane imam i ja oci i prozor i nekoliko leta iza mene

I bez dorada narandzasta boja je poprilicno ocigledna. Kada se fotke blago doradjuju sta ocekivati od igre? Ocekivati da grafa u igri bude bez ikakvih filtera (uz bloom i ostale PP efekte) je poprilicno nerealno. Sa druge strane, boje u igri uopste nisu toliko narandzaste, mnogo su bledje cak i od ovih doradjenih slika. Isto tako, cisto menjanje boja ne bi tu nista preterano promenili, cak bi (po meni) izgledalo jos vise plasticno jer ne odgovara citavom stilu.

@Neutrino
Druga slika jeste pozar ali sam je namerno postavio upravo zbog toga. Dim, pozar i zagadjenje uglavnom daju na narandzastom koloritu poprilicno. CP je smesten u svet gde je zagadjenje poprilicno, pa otuda i ta slika (zaboravio da objasnim kada sam editovao sve )

Na kraju krajeva glavna poenta je, sto rece Aibo, nisu to samo boje sto ponavljamo kao papagaji, to je citav dizajn koji se vama ne dopada....I to je sasvim OK.

Sto se tice poredjenja sa GTA, ljudi se ne ljute sto se uporedjuje stilski vec sto neki uporedjuju igrivost...to po meni nema veze sa vezom.

@Krilce

Slazem se za ovo oko perkova i ostalog, iako nije lose imati ta procentualna povecanja mislim da je to moglo mnogo mastovitije...Outer World je tu isto omanuo, jedan AC valhalla ima mastovitije perkove od toga

Ali, ruku na srce, jos se ne zna sve mislim da ipak treba sacekati pre neke ostre kritike perkova i ostalih RPG elemenata.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke