Prikaz jedne poruke
Stara 29.11.2020, 14:34   #1913
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
S.t.a.r.a.c. kaže: Pregled poruke
Pa miksanje i stelanje boja je dizajn.
Boje jesu sastavni deo dizajna ali je kompletan vizuelni pečat ipak mnogo više od palete upotrebljenih boja. A to pominjem jer kada se neko žali na neozbiljni stil, kontra argument je obično da ima mračnih delova. Neko pominje da će odmah da ubaci SweetFX itd. Međutim nisu samo boje u pitanju, evo side by side character design, onaj davni teaser i ono što smo dobili:

Spoiler za side by side:


Nema tog SweetFX-a koji će da izmeni anatomiju i oblike, da ikada od ove igre da napravi nešto ovako:

Spoiler za ss:



U crno belom da ih gledaš, razlika je jasna kao dan. Teaser je bio kvazi-realistiačan a ustvari hiper-stilizovan, tak cool da mi se zaplače od miline... i danas kad ga pogledam mi prođu mravi kroz kičmu i ne bih pitao koliko košta i kakav mi hardver treba. Finalna stil je ipak nešto sa jako puno uticaja od GTAV, Boarderlans, i sl. I boje, i blago lutkasto-karikaturni likovi, i njihova animacija...

Opet, developer je odabrao šta će da pravi i kako će da izgleda i kome se ne sviđa može samo da kuka po forumima. Poenta je da ceo taj vajb, koji određenom broju ljudi jasno ne prija, ide dublje od odabira boja.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
Andross (30.11.2020), filpan (29.11.2020), JzmA (29.11.2020), Krilce (29.11.2020), pentraksil (29.11.2020)