Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2014, 13:36   #540
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Napisao sam u čemu mi je PES 2015 bolji of fife 15 ali taj post i još nekoliko postova posle su juče obrisani, moji postovi kao i jovašovi. Ja ostavim onu sliku sa pcgamer, a vi se uhvatite za ocenu i počnete da se pravdate, a ocena je tu bila potpuno ne bitna, već drugi deo zaključne rečenice, zbog koje sam i postavio sliku.

To što nisi video rekao sam da mi je PES bolji kod Team Style i Player ID (a tu mi je fifa anemična i svetlosnu godinu iza), gde se timovi ponašalju drugačije, svaki tim barem ovi u demu postavljeni su da igraju kao u stvarnom životu (a ne da mi je sve jedno da li igram sa Barselonom ili Atalantom), plus je svaka utakmica priča za sebe i gde su igrači prepoznatljivi na terenu, skinuti su pokretni dosta igrača, biće oko 1000 igrača sa player ID karticom u full verziji. Kad upravljaš Arda Turanom ili recimo Džejmsom Rodrigezom imaš osećaj da je stvarno to on, to je ono što je meni bitno i kad se to složi sa dobrim i zabavnim gejmplejom meni dovoljno.

Inače ne možeš da pretrčiš tako lako igrače, ne možeš da radiš šta hoćeš sa Ronaldom i Mesijem kao to što ti misliš, lopta se lako gubi. Preključe sam igrao sa drugarom ceo dan, pređeš jednog ili eventualno dva igrača driblingom ali to je to, ako muljaš gubiš lako loptu isti slučaj je i protiv CPU-a.

I još jednom PC verzija će imati isti gameplay kao i sve verzije igre, to je najbitnije. TI i dalje živi u ubeđenju da je PS3 i PS4 verzija totalno različita i u gejmpleju.

Prošetaj do neke igraonice ili idi kod nekog druga ko ima demo i probaj, pa onda možemo da komentarišemo igru. šta valja, a šta ne, a ne kao jovaš, čovek koji je jedini čuo komentatore u demu, pa kaže da su očajni

Poslednja ispravka: maremas (30.9.2014 u 14:16)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke