Prikaz jedne poruke
Stara 30.9.2014, 10:19   #531
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 795
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
maremas kaže: Pregled poruke
Pa ja sam već napisao ovde da su iste, igram PS3 verziju, a kod Lamparda sam igrao Xbox One. Ako meni ne verujete pročitajte da su i drugi isto to rekli, ili najbolje da odete u neku igraonici i uverite se sami.

Inače nije Bhatti napisao precizno po čemu će igra da se razlikuje grafički, on mislim da nije tačno ni znao (sem to što je mogao da vidi gledajući PS3 i PS4 verziju), ovi sa officialpes su napisali preciznu listu, Adam je taj koji je rekao da će PC verzija biti grafički hibrid u odnosu na PS3.
ali je kasnije naveo I da ce biti nesto bliza ps3 verziji...bilo kako bilo ljudi koliko god da je dobar demo(sto kaze maremas da vam verujem na rec) meni se svidja fifa demo ali kao I svake godine igrace se obe do nekog vremena kad jednoj uocim neku veliku manu u igri sa ortacima I onda se igra samo druga-poenta price ako je demo dobar pre svega maremas I ostali tipa nikolapfc89 koji ucestvuju na wenb forumu ili bilo kom drugom koji gleda konami pritiskajte da poprave bitne stvari a da ostatak ne diraju.....
kao sto rekoh nisam probao demo ali sa gameplay snimaka vidim(mozda me utisak I vara) da u odnosu na gamescom code su smanjeni sutevi odnosno snaga suta(lopta se krece malo sporije) sto ne kazem da je mana dok ne probam....tako neke stvari poput golmana koji ce uvek malo da strce I sta god nadjete I lepo bahatom indijancu pod nos I da se to lepo popravi da dobijemo makar jedne godine igricu bez vecih bagova(posto ih realno ima svaka igrica)
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke