Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2014, 13:24   #521
maremas
Starosedelac
 
Član od: 26.11.2006.
Lokacija: Borča
Poruke: 1.324
Zahvalnice: 165
Zahvaljeno 1.210 puta na 500 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2015 (PES 2015)

Citat:
legionar012 kaže: Pregled poruke
Izvini Mare nista licno ali ja tvoje misljenje u vezi Pes-a ne mogu da uzmem za realno nikako, zbog tebe sam prosle godine uzeo PES i pokajao sam se, isto si pricao, kako je najbolji pes ikada, da ima smek PES 6. Tebi Konami posalje pes free i normalno je da trebas da pricas pozitivno o igri, ali budi realan, nece videti sta pises ovde. Pa ljudi su poceli da "tripuju" kako su u fifi losi golmani a i ti i ja smo svesni da je fifa oduvek imala superiornije golmane u odnosu na pes. Ovde u klipu od 1.44 sam video da primaju glupe golove. Voleo bi i ja da PES povrati staru slavu jer bi i Fifa morala da podigne dosta vise kvalitet ali od toga nema nista. Ili Konami izdvaja veoma male pare za PES ili i dalje rade ne toliko talentovani ljudi na njemu. I da li je ovo klip sa ps4 ili pc posto ce razlike biti, kao sto su i rekli u grafici i gameplay?
Druže pamćenje te slabo služi, da se ne bi vraćao kako sam "uzdizao" PES2014 ovde imaš ukratko moje prve utiske o igri LINK, Link, ako napišem da je igri potreban novembarski peč da ne bi bila sahranjena pre nego što je i izašla jel to znači da sam rekao da je PES 2014 čudo neviđeno, a i da sam rekao, to bi se odnosilo da je meni najbolji PES ikad... to da si uzeo zbog mene igru je smešno, a i glupo da neko na osnovu nečijeg mišljenja kupi nešto, a da predhodno ne proba sam.
Isto kakve veze ima ko meni šalje igru, mene na twitteru recimo prate sa @officialpes i ja nemam problem da pljujem u igri ono što ne valja.

Drugo komentarišete igru, a da je pritom niste ni probali i apsolutno nemate predstavu kakva je, a onda pišete neke nabuloze sa kojima niko ko je igrao igru se neće složiti.

Golmani bez mozga

Treće, istina je da su golmani u PES bolji nego fifini, ne mislim tu na animacije nego na to je EA stvarno radio na njihovim novim intervencijma, ali ne i na mozgu, prave glupe greške, baguju skoro svaku tekmu, prodaju te samo tako... Lepše animacije i intervencije ne znače i da su bolji, golmani su gori nego prošle godine. Što se PESovih golmana tiče, glupe intervencije tj. bagovi su sad veoma retki (ja se iskreno i ne sećam nekih, a odigrao sam tonu tekmi) i to će ti svako reći ko je igrao igru, njima samo nedostaje raznovrsnost animacija, a mogu slobodno da kažem da su do sad najbolji od PES 2008, sa golmanima iz PS2 ere ih neću porediti.

Inače fifu bi najbolje opisao ovim citatom iz PCGAMER recenzije i to je meni ključna razlika između ove dve igre.

Poslednja ispravka: maremas (29.9.2014 u 14:59)
maremas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke