Prikaz jedne poruke
Stara 6.4.2012, 20:56   #16
Rax_
Član
 
Član od: 24.10.2008.
Poruke: 130
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 16 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Vodafone Smart Tab 10,1"

Kupih ga i ja pre par nedelja ali nisam imao vremena da ranije iznesem svoje utiske...
Prvo sto sam primetio je da je dosta veci nego sto sam ocekivao, sto u nekim stvarima ima svojih prednosti ali u nekim i mana, na primer ne mogu da kucam sa obe ruke(osim kad ga polozim)jer mi palcevi ne dopiru do svih slova, zatim, nije bas idealan ni za cesto prenosenje osim ako nemate neku torbu...

Sto se softvera tice osim povremenih bagovanja i zakucavanja(koja je desavaju nakon ubacivanja malo vise programa i igrica) jako mi smeta sto NIKAKO ne mogu da podesim da mi sat bude tacan! Mogu ga 10 puta na dan podesavati on ce posle kratkog vremena opet poceti da zuri, ukljucivao sam i automatsko azuriranje preko neta ali ni ono ne moze da ga odrzi non-stop tacnim.

Takodje mi smeta sto nece pa nece da sinhronizuje bookmark-ove sa google chrome-om, dzabe sam ja to ukljucio u podesavanjima browser-a on ih jednostavno ne ucitava!

Osim ovih par sitnica veoma sam zadovoljan tabletom, kvalitetom izrade, izgledom, performansama i svim ostalim...
Ako bi mi neko od vas pomogao oko ovih problema bio bih jos zadovoljniji!
Rax_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke