tema: GTA 4 za PC!
Prikaz jedne poruke
Stara 13.9.2008, 13:55   #197
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: GTA 4 za PC!

Citat:
crazy_LG kaže: Pregled poruke
Meni je extra cinjenica da cesh preko moba moci da pozovesh pandure,vatrogasce ili ambulantu u zavisnosti od potrebe

lol(-
Pa ima misije kad treba da koknes nekog krimosa ali nemas pojma gde je. Onda pozoves mobilnim 911 javi ti se operater i kazes da je kradja ili tako nesto i oni posalju vozilo i kad stigne sacekas da izadju iz kola i onda ih pocistis uzmes kola, preko njihovog kompjutera u kolima se zakacis na bazu podataka policije i pretragom imena nadjes krimosa kog juris i poznatu adresu i onda je laganica posle toga Znaci ovo nije skriptovano nego sve to moras da odradis stvarno. Nije ono samo kliknes i gledas kao film nego moras da ukucas na mobilni 911, u kolima kad se zakacis na kompjuter vidis ekran kompjutera i stvarno ukucavas ime kriminalca i cekas da odradi pretragu... Skroz je interesantno...

A jednom sam pandurskim kolima zaustavljao (sirenu ukljucis) kombije sa vrednom robom i onda kad stanu samo ih pocistis, maznes kombi i sve ok

Ma igra je super... ima puno sitnica koje doprinose da bude extra... necu da pricam da ne kvarim ljudima koji jos nisu igrali.
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
crazy_LG (13.9.2008), dzonihsv (13.9.2008), sloba (15.9.2008), zdravkelja (13.9.2008)