Prikaz jedne poruke
Stara 9.10.2007, 10:10   #88
Ziginho
Član
 
Član od: 12.1.2007.
Lokacija: КиМ
Poruke: 285
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Call of Duty 4

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Kako vidim sve mi mirise na jos jedan hit, koji ja necu moci da odigram zbog glupe hardverske zahtevnosti!!! Prokleti da su ovi naucnici i elektronicari i svi redom sto prave svakog dana sve bolje i bolje, sta im to treba. Meni je COD2 radio sasvim lepo i izgledao je sasvim lepo, a ovo jeste da ce da izgleda savrseno, ali nece da mi radi uopste.

Ja licno mislim da je ovo Americka propaganda na najvisem nivou! CoD mi se kao serijal dosad svideo jel su bili u njemu zastupljeni i rusi i jedva sam cekao misije sa njima, i njihove misije su realno i najbolje i najzanimljivije! Ovo sto ce da naprave makljazu u sadasnjici, to je na neki nacin dobro jel nema dobrih igara, dok je WWII doba prezasiceno. Samo ako bude bila mogucnost igranja i sa rusima ko do sad ima da razmislim o pojacavanju kompa i to samo i iskljucivo za ovu igru!!!
Pa radi se o tome da su sve tri strane(ruska,americka i britanska)igrive kao i u predhodnim nastavcima!Sa Amerima se makljas na Bliskom Istoku negde a sa Britanima i Spetznazom u Ukrajini i Rusiji!Bar sam tako ja ukapirao po procitanim vestima i odgledanim trejlerima
Ziginho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke