Prikaz jedne poruke
Stara 30.12.2019, 19:04   #1
joca989
Član
 
Član od: 2.12.2010.
Poruke: 270
Zahvalnice: 202
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Upomoć! Hard disk mi se ne pojavljuje u Windowsu

Kupio sam novu ploču, procesor i ram memoriju. I kad sam to sve lepo povezao i upalio kompjuter, nije htelo da mi učita Windows uopšte. I to mi je pokazivao onu grešku "windows failed to start. A recent hardware or software change, might be the cause. To fix the problem..." i ja sam sad mislio ok, mozda treba da reinstaliram Windows... Međutim sinoć sam probao svašta što sam našao na YouTubu, i ništa nije pomoglo. Danas sam vratio staru ploču procesor i ram, I uspeo da instaliram Windows na SSD. U nadi da kad udjem u Windows, da će se pojaviti i stari HDD. Međutim ništa od toga... Ne prijavljuje mi ga ni u device manager kao nešto što fali drajver. A nema ga ni kad idem desni klik pa manage. Ono što mi daje nadu je to što kad odem na matičnu ploču u bios, i na staroj i na novoj ploči, pojavljuje mi se hard disk na spisku za boot device. E sad... Sta bi to moglo da bude? To je neki stari Western digital hard disk od 1 TB, na kome sam imao svašta nešto što mi je bitno... Jel to ne znači da je on crko? Šta mogu da uradim...? Windows mi je na SSD-u, koji je samo 120gb, tako da mi je to premalo za bilo šta...
joca989 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke