Prikaz jedne poruke
Stara 22.7.2010, 13:47   #5
SetFun
Novi član
 
Član od: 9.7.2010.
Poruke: 21
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Veliki problem sa pregrevanjem i procesorom HELP

Citat:
veseliburek kaže: Pregled poruke
Taj procesor nije baš mali potrošač, očisti njegov kuler i očisti kuler od grafičke, a ne bi bilo loše kad bi od nekog ortaka pozajmio neko jako napajanje (jedno 500W, ali pravih) i istestirao...

I da, živo me zanima koja ti je radnja uvalila tog matorog phenoma...

Što se tiče drljanja po disku, desni klik na disk, properties i uncheck opcije "allow indexing service to blablabla..."
List Computers,a i nisam znao da je toliko mator.Slabo se ja razumem u procesore i u maticne,sta cu kad u tom trenutku nisam imao nikog u okolini da me posavetuje.E sad,to sto je mator znaci sta?Da se pregreva,ili sta,sta mu fali,koje su mu mane?

EDIT:Ja sam ovaj problem uocio jos prvog meseca kad sam kupio kompjuter.Nosio sam ga kod njih,a on je onda kod njih radio bez problema,nije se pregrevao nista se ne cuje.Pustio ga baja predamnom jedno 20 min. nista sve normalno.Posle par dana kuci opet poceo da zeza.Nisam mogao da ga nosim opet,bio sam zauzet,selio se,itd.Garancija mi i dalje traje(do januara),ali hocu da znam u cemu je problem,da znam da li da sam uzmem jace napajanje ako treba,ili da njima vratim ovo i dodam pare za jace.

Poslednja ispravka: SetFun (22.7.2010 u 13:58)
SetFun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke