Prikaz jedne poruke
Stara 22.7.2010, 0:40   #72
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ip Man 2 - odlican nastavak. Vise borilacki orijentisan nego prvi deo (bar sam stekao takav utisak, a i borbe su stvarno odlicno uradjene). Meni je vreme brzo proletelo uz film. I ne znam sta vise da vam kazem... Ako ste gledali prvi deo, ovaj je a must see. 7.3/10

Black Dynamite - ako ste upoznati za terminom blaxploitation i 70-tim, obavezno odgledajte ovaj film. Mnogi ga porede sa Airplaneom (mislim, film jeste otkacen, ali je ipak daleko od Airplanea).Michael J White je odlicno odradio svoj deo posla, pogotovo sto se tice tabanja (Brus Li zezanje). A radnja je epic blesava, a o glavnom negativcu i master planu da ne govorim. Ovo je film koji cete ili gotiviti ili ce vam biti glup.Meni je bio solidan.5/10

Blood & Bone - Velika je slicnost sa Van Damovim "Legionarem", samo sto je ovaj film mnogo, mnogo bolji. Reci cu ovo - Michael J White sjajno barata borilackim vestinama i zaista je zasluzio da dobije neki hit akcioni film (uz duzno postovanje prema JCVD, ali MJW je i bolji glumac i bolje se bori). Sto se tice samog filma, borbe su kratke ali dobre, a Bone je intersantan protagonista.
Spoiler za Bone:
Bone je stoik, koji je odnedakle posisao mudrost i borilacke vestine, uvek smiren, cak i za vreme borbi. Za razliku od drugih junaka, koje negativci isprebijaju na mrtvo, pa se oni neki nekim cudom oporavljaju i prebijaju negativce (Van Dam stil), Bone do kraja filma redja pobede, ali uopste nije dosadno gledati varijantu skoro-nepobedivog. Zadnja borba je odlicna.
7/10

Serenity - gledali ste Firefly? Onda i ovo morate. Solidno, mozda ne u rangu kvaliteta kao serija, ali ipak zadovoljavajuce. Ako nista, (zbrzano) objasnjava neke kljucne misterije iz serije. River je uz Mala zvezda filma. 6.8/10
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke