tema: Vampyr
Prikaz jedne poruke
Stara 19.6.2018, 18:57   #95
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Vampyr

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
E sta se sve ovde hvali i proglasava dobrom igrom Salu na stranu, od ove igre sam ocekivao dosta vise, ali izgleda ispade brljotina, em je prosla skroz nezapazeno (igra je zaboravljena isti mesec kad je i izasla) ,em su utisci, ili meh ili bljak. Ono malo sto sam gledao na youtube-u je jezivo lose. Opet bi voleo da probam pa sam da stekenem utisak, ali problem sa ovakvim naslovima je sto zbog svega gore navedenog nisam spreman da dam vise od 5$. Sta vise ,sto kazu, nesto me mrzi i pirata da skidam.
A gde je to ispala brljotina? Steam recenzije su pozitivne, igra je i dalje u top sellers, po Twitchu se isto i dalje vrti (sto nije bas toliko cesto za SP igru) rezenzije po sajtovima takodje daleko od brljavih. Moje misljenje na stranu, ja ne znam odakle vama toliko negativnih utisaka? Uglavnom vecina pozitivno, uz naravno ocigledne mana

A kao drugo, da li stvarno mora da postoji neki limit sa hvalospevima pa da se pretera? Nema tu preterivanja, ako se igra nekome dopadne i legne kao budali samar, valjda treba da je pohvali? Valjda je kolicina zabave u globalu najbitnija u svemu tome?
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke