tema: Vampyr
Prikaz jedne poruke
Stara 6.6.2018, 15:23   #81
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Vampyr

Malo novijih utisaka....Za sada mi se bas dopada....Cak ni borba nije tolko losa koliko sam ocekivao. Nista spektakularno ali zanimljivo (i ne bas lako, makar dok se ne naviknete). Prica je za sada jako dobra, ima jako puno dijaloga i likova. I to mislim JAKO PUNO. Igra se vise fokusira na to nego na borbu i ostale zavrzlame (zato mislim da su recenzije pomesane, jer su ljudi ocekivali nesto sasvim suprotno) NPC-jevi nisu klasika kao sto mozda vidimo u Skyrim-u i ostalim (ne uporedjujem igre direktno samo NPC-jeve ). Svaki je nekako jedinstven i ostaje u secanju. Svaki ima pricu i tacno znate o kome se govori, ko je gde povezan itd. Retko koja igra uspeva u ovome, pogotovu kada je ovoliko likova u pitanju. Ima tu zanimljivih odluka, recimo koga izcediti za ogroman XP (ali rizikovati losiji ishod nekih daljnjih prica) ili ih ostaviti na miru i biti dosta slabiji u borbi (kvestovi daju XP-a ali je cedjenje mnogo efikasnije). Balansirati te stvari (ubijati nekoga ko zasluzuje recimo) moze biti jako zabavno.
Jedina negativna stvar je uzasan checkpoint sistem.....Ubije vas "kraljica" i igra vas vrati jedno 2-3 minuta ispred boss-a da cistite ceo hodnik od neprijatelja. Umesto da CP bude negde ispred, on je na prethodnom spratu. Najveca mana trenutno.

Moram dodati i da mi muzika bas leze i mislim da je odlicna....Vrlo je specificna i razumem da ce nekome mozda ici na zivce
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke