Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2021, 23:07   #1668
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

A da li ima samo za Dead Eye i da nista vise nije dirano od fajlova ? Ne mogu da nadjem za Dead Eye nista sto nije kako da bude bolji. Ja bi da ga ubijem ili bar osakatim znacajno. to bi bilo dovoljno pogotovo za "sedlo" a i mnoge situacije. Nekako mi kvari dead eye sve. Poslednju trecinu me ubilo napacuavanje. Skorz jedno mucenje kad znas da mozes da se izvuces iz napete situacije prelako i nema one dinamike ,akicje kad znas da mozes da skocis u 4. dimenziju u svakom momentu. Posle koliko bese, 5 napitaka ima ako se secam dobro.Uz ostale napitke vise sam ginuo sto sam padao sa litica i tako nesto nego od metka . Ok je u pocetku i ako je malo sekundi usporeno. Igra je suvise duga. Na pola si 10 puta bolji nego na pocetku na kom isto imas teske okrsaje kad istrazuujes i lutas narocito.

Za ovaj mod je odlicno sto je postavio lik taj vanila fajl i mozes da ukljucujes jedno po jedno da malo tvikujes dozivljaj i ostavi kako ko zeli samo nema za prokleto usporeno vreme .
Ovo za pucanj u nogu mi je dovoljno da vidim kako ce da se uklopi bez obzira kako utice na tezinu. Ono gomile neprijatelja koji pokusava da bezi pada i vristi ,umosto headshot idemo svima u nogu i jos opcija da se obilno krvari i da gore duze a ostanu zivi
Ma samo se igramo to je sve kobajagi

ps - Nasao sam za kill off dead eye jednostavan mod ali ubija i eagle eye za pracenje.( to je samo za efekat i dallje se vreme usporava ali ima mod za rank da se menja pozelji sto moze biti ok)

Poslednja ispravka: Koreli A. (13.8.2021 u 23:23)
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke