tema: Saints Row 4
Prikaz jedne poruke
Stara 25.1.2015, 0:38   #191
Boondock Saint
Veteran
 
Član od: 27.8.2010.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 890
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 315 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Saints Row 4

presao sam Gat out of Hell pre pola sata pa evo mojih utisaka:

Igra je stand-alone ekspanzija u svakom smislu te reci. Osim novog grada, koji iovako deluje kao da je sklepan od delova grada iz trojke i cetvorke, i par novih tipova side-misija ,sustinski nema niceg novog sto nije vidjeno u cetvorci. Oruzja i moci su manje vise reskinovi onih iz cetvorke, cak je i letenje dosta slicno glajdu samo traje duze. Vise nema kustomizacije i radio stanica ali realno ko vise vozi kola u SR-u. Takodje igra je vrlo kratka, story se predje za nekig 4h i meni je trebalo jos 2h da otkljucam vecinu dobrih stvari, znaci bas kratko. Igra ima 5 zavrsetaka od kojih je jedan zezancija, dva se odnose na Gat-a licno i dva koja daju dva razlicita hinta sta bi mogli da vidimo u petici.

E sad da li je zabavan? Fuck yeah! Mislim ako vam se svidela cetvorka i hocete jos, Gat out of Hell to i nudi. Saints Row serijal se trenutno nalazi tamo gde se recimo Assassin's Creed nalazio oko Revelation-a i trojke, znaci sjajna igra svakako, samo ne donosi nista novo. Nadam se da ce Volition da zasuce rukave za peticu i iznenadi nas necim novim.

PS: Sto se tice oficijalnih sistemskih zahteva, oni su sprdnja, jer sam ja igru igrao na mom vremesnom laptopu sa dva jezgra i 3gb rama, doduse na low-u ali bez problema.
Boondock Saint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke