tema: [Bada] Iskustva sa badaOS-om
Prikaz jedne poruke
Stara 17.1.2011, 2:31   #85
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Iskustva sa badaOS-om

talenat,u pravu si da je samsung azijska firma i da im mozak radi na nekim cudnim frekvencijama ali ja mislim da su samo neodgovorni u smislu da su spori[sto je cudno za azijate-neodgovornost,da su sa balkana pa da razumem ]

ali mislim da nece odustati od bade,samo da cemo se nacekati za neke stvari.

i nemoj sad hebote da napravis jet od wave-a-da wave nije smart fon

smart nego sta,sa jakim hardverskim mogucnostima ali deficitom programa i appsa[trenutno?]

a to da konkurencija nema da ponudi ista slicnih performansi i kvaliteta sa andoidom-tacno je

bas celice,
iz svega sto si naveo ovo je telefon za tebe

navigacija postoji ali jos nije sredjena za srbiju ali vidim da se bavis kao i ja outdoor aktivnostima,bajk,planine tako da mogu ti preporucim wave,zbog izdrzljivosti pre svega,a i aparat je za entuzijaste imas kompas aplikacije,satelite,altimetar,gps a imas klipove na you tube kako radi navigacija,sredice valjda i za zerbiu
zasto? pa vrhunski ekran posle koga ce ti i full hd,dvi, 24"' samsung delovati isprano ,vrhunski hd kamkoder,bliz i 5mpix odlicnog kvaliteta,mp3 player sa 5.1 podrskom,efektima,predefinisanim ekvilajzerima,vrhunski audio kvalitet u svakom smislu,verovatno ce manual podesavanje eq doci kroz neki program uskoro mada i ovako je situacija odlicna-super zvuk i do 36 h reprodukcije muzike

slusalice koje se dobijaju uz fon su prosecne ali odradjuju fino posao,a ako ulozis 1500din u neke bolje onda
a o reprodukciji hd filmova sam pisao vec-savrseno.

kvalitet izrade,minimalno skupljanje prasine i malo spojeva gde vlaga moze da prodre ce ti znaciti za outdoor aktivnosti[kao i meni,mada hocu da narucim ono pdair kuciste ili neki drugi alu oklop ]

ne smem da zamislim neki plastikaner htc ili galaxy kako bi podneli pad na beton

dakle,jedini veci nedostatak nije bada sama po sebi,ok je os,nego idiotluk i sporost samsungovih programera itd.

a sto se tice brzine bade,nema razlike u brzini top htc-ova i wave-a,to su gluposti,ali standardne aplikacije su sigurno brze na wave,za malo ali to se i ne primeti jer su telefoni sto se tice brzine dostigli neki svoj maksimum.

samsunze, ne ostavljaj nas na cedilu i ne pucaj sebi u kratku korejsku nogu
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke