tema: [Bada] Iskustva sa badaOS-om
Prikaz jedne poruke
Stara 16.1.2011, 23:05   #81
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: Iskustva sa badaOS-om

pa gledaj nikada nece bada dostici android po kvalitetu,ili apple po raznolikosti i broju aplikacija.to je prosto nemoguce
medjutim takodje mislim da ni jedna firma ne bi odustala od unapredjivanja telefona kao sto je wave.ima bade i na drugim telefonima i iskreno ne znam kako to izgleda,i moze biti problem u zavisnosti od toga kakve aplikacije se trude da prave.samung je azijska firma i postoji razlika u njihovoj poslovnoj politici i ostalih(americkih).od bade se nece odustati ali ona realno ne moze ni symbian da pobedi po kvalitetu operativnog sistema osim ako neki carobnjak koji se bavi crbom madjijom ne radi u samsungu na razvoju bade
da za badu mogu da se pisu aplikacije-mogu.
da te aplikacije mogu da budu odlicne-mogu.
da li bada radi dobro na 240*400 i slabijem hardveru,kakva je podrska za aplikacije-nemam pojma.
i kljucno pitanje:
da li je bada na wave-u bolja nego android na istom hardveru-nije.
video sam(probao) ovaj telefon.ja licno zelim da kupim telefon zte blade jer je jeftin ali zaista se razumem u telefone.wave jeste telefon visoke klase.ali sistem meni iskreno jednostavno ne deluje kao da je smartphone,a to je samo prvi utisak,bez ikakve potrebe za aplikacija.
kljucno pitanje 2:
da li postoji android za cenu wave koji daje jednake karakteristike-ne!
za ove pare nema androida koji daje slicne specifikacije.jedini problem je to sto neko ko moze da kupi wave,verovatno ima para i za android visoke klase(ako se ne racuna na ugovor,a i tako je skup-meni)
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke