Prikaz jedne poruke
Stara 16.9.2008, 23:15   #4
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Problem sa MoH: Airborne i RS: Vegas 2

Citat:
MaliZmaj kaže: Pregled poruke
imam dva problema.prvi je vezan za igru moh airbourne elem desava se da kad zavrsim instalaciju uspesno nemoze da pokrene igru vec mi svaki put restartuje komp a drugi problem vezan je za igru rs vegas 2 i desava se da kad igram igru zakuca mi kopm tako sto se pojavi plavi ekran sa nekim brojevima nulama i silnim nekim cudima ponavljam samo sa ove dve igre imam problem prvi deo vegasa sam uspesno zavrsio i igran testdrive unlimited assasins creed i fifu i nfs prostreet i sve radi besprekorno u max rez. konfiguracija je sledeca i stara je godinu i nesto dana AMD x2 5200+ GA-m56s-s3 GA 8600gts silent pipe 2*1gb kingston 667mnz 160gb hitaci dvd rw 215d i tvfm tuner philips 7136 i lg22'' wide POMAGAJTE
Sto se tice MoH, mogu ti reci da sam i ja imao probleme prilikom instalacije (meni se resetuje cim krene instalacija) i dosta sam proveo vremena po netu i video da mnogi imaju slicne probleme.. Cela prica se vrti oko AGEIA drajvera, windows firewall-a (koji mora biti ukljucen), ostalih anti virus i firewall programa (koji moraju biti iskljuceni) i startovanja instalacije kao ADMIN..
E sad, ako imas AGEIA drajvere vec, obrisi ih i pusti da igra instalira svoju verziju...
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke