Prikaz jedne poruke
Stara 19.4.2018, 8:34   #5
Teva
Starosedelac
 
Član od: 23.2.2006.
Lokacija: Tamo gde su kuće od čokolade i prozori od marmelade....
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 301 puta na 171 poruka
Određen forumom Re: Matematika za fakultet

Ako je u pitanju MATF u Bgu, oni drže svoje pripreme, tj. asistentni sa tog fakulteta svaki vikend obrađuju teme i poglavlja za prijemni.

Počinje u februaru i čini mi se da košta oko 200e (na rate). Asistenti sa fakulteta drže tu nastavu i obrađuju sve potrebne teme vezane za prijemni, gde usput imaš i materijale i koga da pitaš. Ovo je kul jer organizuju i probne prijemne što može da bude zgodno.

Mislim da u kopirnici na faxu možeš da kupiše sve te materijale, al za to već nisam siguran, najbolje da odeš i da pitaš, tražiš Mišu (legenda faxa).

Ja sam išao na tadašnje pripreme iako sam matu samo prolazio (fun fact: jedva dvojku izvlačio u srednjoj) doduše tad nisam baš bio zainteresovan za nauku, tako da kontam da ti je to skroz okej.

Takođe, postoji i profesor Ivan Anić, koji je nekad bio na matfu, on bi trebalo da drži isto pripreme za fax, bilo koji gde se polaže mata. Njega pominjem jer je meni držao pripreme i stvarno je strašan pedagog i baš dobro objašnjava.

Suma sumarum, imaš materijala kolko hoćeš, pripreme gde oćeš, Miša sve mož da ti nađe i može sve da se nadoknadi lagano, pogotovo ako sad kreneš.

Još jedan tip, moraš ozbiljno da shvatiš pošto Informatika na matfu je postala neverovatno mnogo tražena i treba ti gomila poena da bi je ikako upisao, al postoje i alternativne metode dolaženja do I smera al to ti ne bi savetovao.
Teva je offline   Odgovor sa citatom ove poruke