Prikaz jedne poruke
Stara 23.12.2020, 11:18   #3036
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Pa ne znam da li si citao moje odgovore u ovoj temi ali ja nikada ni od koga nisam trazio da mu se igra dopada

Ja pricam o preterivanjima i pisanjima da je igra katastrofa sto se tice mnogih stvari, ispod proseka itd.
Od price o placenim recenzijama, to da igra nikako ne moze biti igra godine,
Samo histerises cim neko ne pise hvalospeve o ovoj prosecnoj igri. Ko si ti da odredjujes sta je realno i sta je preterivanje? Za mene je ovo 7/10 i to ako zanemarimo bagove, Human Revolution je za mene realno mnogo kvalitetnija igra, i nemam nameru da se prilagodjavam tvojim komentarima kao sto su neki godinama radili u Witcher temi. Ti sigurno znas da li je neko probao igru?
Smatras da je ovo igra godine?
Tesko vam je da pomirite komentare od pre 2-3 meseca i sadasnje stanje, tu je i 60$ za poluproizvod. Treba priznati da si beta tester, lakse je omalovazavati kolege sa foruma koji nisu pukli 60$ da bi se hvalili kako pikaju "igru godine" (zivela "probna" verzija ).
Niko ovde ne PLJUJE igru, a to sto pojedine boli kad neko iznese nedostatke, napise neke cinjenice koje su prepoznate i daleko van nasih granica (ne samo na ovom forumu), to je vas problem.
U drugim delovima foruma uopste nemate kocnicu da "pljujete" po igrama, ali zato u CDPR sektoru svi moraju da budu kao botovi, inace su izdajnici, hejteri koji pljuju igru.
Cak i napisemo da igra nije losa, ali histerija nastaje cim neko napise da ovo nije igra godine
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke