Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2017, 10:45   #47
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: Izbor novog racunara

Radi se o tome da djecko vec sada ima sest hiljada dinara za graficku kartu. I zrtvovati ostale komponente radi 10 hiljada dinara, koliko sigurno moze da skupi za mjesec i po ili dva je po meni radi nestrpljenja pretijerano. Nemam ja nista protiv toga da uradi kako vi mislite da treba. Kazem da ja to ne bih uradio. Kod mene ta prica "kupi najbolje sto mozes sada a kasnije ce da zastari" ne pije vodu, zato sto sigurno bolji ram, daleko bolji SSD, onda bolje napajanje, bolja maticna, jednostavno bolji cjelokupni paket ne mogu da zastare. Za mjesec ili dva ne. A kad zastari, promijeni samo procesor i graficku i to je to. Ovako ide napajanje na dobos, Seagate 1tb koji bas i nije pouzdan i tako dalje. Samo komplikuje.
Meni licno nista drugo osim SSDa ne treba. Imam bas EVO 850 250gb. Imao sam i obicni Toshiba HDD, izbacio sam ga. Sistem, dvije ili tri igre koje igram u datom momentu, dovoljno. Ako ponestane prostora, obrisem igru i instaliram drugu. Imam garanciju od pet godina, ako dodje do problema, znam sta mi je da radim. E sad radi instant igranja da kupim bolju graficku kartu zarad losijih drugih komponenti, ne bih. Strpio bih se sigurno. Ali opet da ponovim, to je moje vidjenje stvari i odnosa prema novcu.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke