Prikaz jedne poruke
Stara 18.3.2013, 20:03   #17
joximovic
Veteran
 
Član od: 23.3.2009.
Lokacija: Bijeljina, Beograd
Poruke: 558
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 62 puta na 52 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku joximovic
Određen forumom Re: Sennheiser cx 150 (пре)цењен "квалитет"

Љушо, оно што бих ти ја препоручио је да пробаш да нађеш некога у близини себе ко би могао да има те слушалице, и да их пробаш, чисто да видиш да случајно ти ипак ниси заб'о неки лошији примјерак..
Ако наилазиш по НБг-у ових дана, слободан сам да их упоредиш са мојима ако хоћеш.

Ја сам први модел овог cx 150 користио фазон око 7-8 мјесеци, када сам провалио да више не дају онакву снагу тона.. прво сам мислио да се трипујем, али није било тако.. појачане на макс на било ком компу/плејеру нису давале потребну јачину звуку.
Отишао сам, вратио их са гаранцијом, и кроз 15ак дана добио нове.
Није ми јасно шта се са онима могло тако десити "из чиста мира", али ето, дешава се...

Иначе, ево баш сам пустио Creeping Death од Metallica, прави треш метал, МНОГО звукова бубњева који раде малтене главни дио у овој пјесми... ја их све фино чујем, никакве сметње при том "цццццц" звуку, одјеку бубња, kick-u, snare-u, ништа.. ја све "нормално" чујем... чак ми ова пјесма далеко најбоље и звучи управо на овим слушалицама..
Е сад једино да ти баш имаш слушни апарат који се разликује од мог, или нешто треће.. али немам идеју..
joximovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke