tema: Starcraft II
Prikaz jedne poruke
Stara 27.5.2007, 18:34   #160
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Starcraft II

Citat:
mad_skillz kaže: Pregled poruke
da, ali npr. medvedi imaju avg damage 55,60 pa taj footman gine u roku odmah a tu su i magije..
veruj mi, moze warcraft da bude brz kao i starcraft, sve zavisi od nachina i stila igre
naravno ja preferiram starcraft ali nemoj tako prichati za war, deluje napamet a ja igram tu igru od kad je izashla beta
Volim i ja warcraft, i igrao sam ga dugo.. Igrao bi ga i sad da nisu svi (koje ja znam) presli na DoTA-u, a nemam kablovski/adsl za on-line..

Ali u pocetku (tier 1,2) sve je prilicno sporo.. Znam koliko mi treba da sa Wardenkom i 1-2 huntersice ubijem jednog prokletog footman-a... Ne kazem da je to lose.. Bilo bi jako glupo da se sa 100 limitom razbacujes jedinicama kao kokicama, a i da je sve brze ne bi moga da koristis heroja do maximuma.. Naravno da moze da se brzo zavrsi, ali ja sam sa NE stalno igrao na Hit&Run taktiku, tako da su bitke trajale i trajale (znas i sam, prikrades se sa ledja, focus fire na polu mrtvu jedinicu pa bezenija i tako prvih 10 min dok ne predjes na mece ili himere ili mass hantersice sa drijadama i hyppo riderima)...

A u starcraftu, pobogu zergling MORA da umre kada ga zeal udari dva puta. Zamisli da probe ima 200hp.. Pa samo bi terrani sa nuklearkom mogli da ociste bazu..


p.s. Cim su dali stalkerima blink, znaci da su oni slabiji od starih dobrih dragoon-a, pa pretpostavljam da mass-ovanje samo njih nece biti toliko pametno..

Nigde nisu rekli nista o Vultures, nece valjda nih da ukinu?? A nema ni Carriera!? Protosi po informacijama do sada nemaju neki heavy air!! Osim ako ne racunate mothership koji je limitiran na samo 1...
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LoshMeeBre na korisnoj poruci:
mmn2911 (27.5.2007)