Prikaz jedne poruke
Stara 31.8.2014, 2:18   #9
culer
Veteran
 
Član od: 28.1.2007.
Lokacija: nbgd
Poruke: 1.055
Zahvalnice: 896
Zahvaljeno 75 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku culer
Određen forumom Re: cirkumauralne slusalice do 3500RSD ?

Svima po hvala na odgovoru

Slusalice trebaju ortaku iz NI i nigde ne moze da nadje takve pa me je zamolio da pitam ovde...valjda eksperimentise nesto sa tim nizim frekvencijama, teta, alfa i gama podrucja vibracija(kao one faze u snu)...

Citat:
Čisto informativno, zašto je potreban taj opseg? Za te Panasonic ne piše koliko je slabljenje na krajevima opsega, vrlo verovatno je ogromno.
Hvala na ovome, uzecu to u obzir...
Koliko sam video to nigde ne pise u specifikacijama sluski na vise mesta gde sam trazio...


Citat:
Na stranu pitanje što baš taj raspon frekvencije, za te pare ćeš teško naći nešto iole kvalitetnije...najbo5e šta može je neki Superlux (681 ili neki drugi) ili Presonus HD7 (preimenovani Superlux 681), a i za njih bi morao da doplatiš 5-10e. Međutim, vredi, gorepomenuti modeli imaju zvuk kao daleko skup5e slušalice, otvorenog su tipa i imaju prilično neutralan zvuk (možda za nijansu jače visoke frekvencije), pa cenim da bi ti dobro poslužile. Sve ispod toga ne može da im priđe kvalitetom...
Hvala na predlozima, pogledacu ih definitivno...

@Svi

Koji proizvodjaci sluski daju najbolji zvuk za ove pare ?
Dal da nisani na Sony, Panasonic il nesto trece...
Lik u win winu mi je rekao da ako uzimam sluske, uzimam iskljucivo Sony.

Ako za ove pare nema bas kvalitetnih cirkumauralnih, predlozite neke bubice(in ear) sa kvalitetnim zvukom koje imaju ovaj opseg, za isti novac ?
culer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke