Prikaz jedne poruke
Stara 20.7.2017, 23:11   #125
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Ма наравно, али треба некако "истерати" чињеницу да се, за играње актуелних игара које су купљене на легалан начин, конзола више исплати - кратко и јасно. PC нуде далеко више од конзоле а ако у једначину убацимо и перформансе - то је онда нешто сасвим друго. Али то кошта, за наш укус и превише, а управо се то "замера" конзолама (30 FPS и слично). И то не кошта 500 евра него знатно више, погледајте ове захтевније игре какав хардвер траже за 1080p/60, а да не причамо о вишим фрејм-рејтовима.
Tebi se možda više isplati, meni ne. PC gejming ima isuviše prednosti i specifičnosti na koje sam navikao, a konzola ne može da ih pruži. Kome ne trebaju modovi, kome nisu tastatura & miš i minimum 50fps-a neophodni u FPS igrama, koga ne interesuju igre specifične za PC, ne želi da se bahće sa grafičkim podešavanjima.. taj i treba da pređe na konzole. Meni bi to bio ozbiljan korak unazad i ne bih bio zadovoljan. Ali, meni nije problem da izdvojim 1300-1500 evra na svakih 5 godina i kupim dobar komp koji će me odlično služiti- nije svako u toj mogućnosti. Često i kupujem igre, a one su povoljnije na PC-u što nije zanemarljivo. Konzolu (PS4) bih kupio samo zbog par ekskluziva, i to kada debelo padne cena (ne vidim nikakvu drugu draž).

Zadržao sam se na ovoj temi zato što ljudi pišu nešto sa čime se ne slažem, ne zato što mislim konzolaši greše i trebaju da pređu na PC. Igrajte vi na konzolama slobodno, samo nemojte da pišete gluposti i da relativizujete stvari u vezi PC gejminga..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke