Prikaz jedne poruke
Stara 17.12.2009, 21:52   #120
Epidemic Magick
Novi član
 
Član od: 17.9.2006.
Lokacija: Novi Sad, izmedju 3 groblja
Poruke: 11
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 13 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Omiljeni cRPG

Glasah za :

Arcanum - predobra prica, setting, gejmplej, grafika, sve, steta sto nema jos igara u ovom svetu...

Fallout 1/2 - ima li smisla pricati, igra koja me je (ponovo) navukla na RPG-eve (prva koju sam igrao jos posle Realms Of Arkania 2, tamo negde 96'-97') i postavila vrlo visok industrijski standard (iako je dvojka imala showstopper bagova na kile, zavrsio sam je pre patcha )

SW KOTOR 1/2 - fensi prica, uberfensi izvodjenje, sve uradjeno na zavidnom nivou. I konacno SW prezentacija na koju se ne osecas kao totalni frik ako se lozis...

Vrlo tesno iza su mi i Planescape Torment i VTM Bloodlines.

A sada malo hejta:
Spoiler za TES hate:
<hatespeech>
Najmanje zanimljivi na listi TES igre, jer su mi uvek licile na simulaciju dungeon crawlinga a ne na RPG.
Mislim da takav efekat moze i da se postigne tako sto na Petrovaradinsku Tvrdjavu potrpas gomilu life-size kartonskih likova sa baloncicima sa tekstom/questovima iznad glave (+1 feature za real-life VS TES) i krenes da lutas po tunelima sa bejzbolkom i lovis sismise, pacove, narkomane, pustinjake i gotichare. Ako zalutas preduboko, dobijesh permanent dizzy effect, i game over ako ne izadjes na vreme...
U praksi, ni jedno ni drugo nisu zabavni (provereno), ali na papiru deluju kul...

Inace, mislim da bi Bethesdu trebalo spaliti (razvojni tim, ne grad)...
</hatespeech>


Cheerios !!!
Epidemic Magick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke