Prikaz jedne poruke
Stara 8.12.2009, 1:54   #115
Link_Pain
Novi član
 
Član od: 2.12.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 19
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Omiljeni cRPG

Sve sam igrao ali :

Fallout , samo 1 i 2 .
Originalnost price i sam sistem igranja igre . Gore/Blood .
Izbori su raznovrsni u igri bili uvek i nista nije bilo nebitno pa cak ni gledanje u wc solju (odlican komentar za to ikad )
Na prste sve na mogu ni 2 puta da izbrojim koliko sam ih obrtao . Vise mi idu puske nego macevi i guess . I svaki put je vredelo prelaziti ponovo . Uvek nesto novo ili nacin na koji sam igrao je nov . I sto mozemo melee kroz celu igru , hahah . Pa ti komentari nezaboravni "udarili ste ga za 2 ali ste mu polomili kicmenu mozdinu i on je poginuo na mestu" ...

Baldur's Gate , 1/2/i expanzije sve .
Originalnost again , D&D , ne znam vise zasto da opisujem ... znaju svi koji su igrali koliko je preverzno dobro . To sto ste sin pomahnitalog boga je najbolje
Drugi deo sa Irenikusom , taj covek je car . Prvi sa manijachnim Sarevokom i taj nezaboravni Durag's Tower iz koga ne mozete da ne izadjete jaki kao zmajevi . Ko prezivi njega on moze da ore zemlju umom xD

Torment .
Zbog najbolje price napisane ikada . Apsolutno mi nista nema bolje napisanu pricu , za nijansu mi je bolja od Baldur's Gate-a . Mogucnosti da se menja s obzirom da sami krojimo kakvi smo jer je pocetak amnezija . Mogucnost menjanja klasa kad to ne ocekujemo ... ali prica , prica je definitvno pobednik u njoj . I tu mi mozda malo smeta , malo vise borbe je bilo u gornjim naslovima .


Ostali naslovi su takodje dobri i svaki vredi odigrati jer nude . I dobar deo ekipe , sto je ta tri koja sam naveo naslova radio , radio je i ostale .
Navedena 3 su mi urezana i zakovana u srcu ostala i ostace tako . Ova 3 podjednako volim , bolji su mi od svih ostalih . Vredniji .
Ne mogu da ih merim jednog protiv drugog ili treceg , klasici su pa smatram da ih ne valja porediti sa ostalim novijim naslovima .
Grafika im je takva kakva je ali klasik je klasik .


PS.Dajem glas i temi samoj jer niste stavili Fallout/trojku
Link_Pain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Link_Pain na korisnoj poruci:
shrafko (9.12.2009)