Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2012, 7:46   #65
mentolbrebombona
Veteran
 
Član od: 22.6.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 702
Zahvalnice: 156
Zahvaljeno 166 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 4/2012

Citat:
bogart kaže: Pregled poruke
Svejedno što je prvi "pao"u neradan dan-pre par godina u takvoj prilici sam novi broj nalazio u "C marketu" čak PETKOM, a u jednom slučaju je to bio ČETVRTAK uveče(29. u mesecu ili možda 27. ) - ne sećam se, a i nije bitno ,tako da "OPRAVDANJE" može stvarno biti samo da Vam verujemo na reč da se zaista radi o kvaru u štampi.
Btw. trafike ne prepoznajem više-broj im se prepolovio, a bilo ih je negde po dve, jedna pored druge, a o snabdevenosti štampom sada da i ne govorim - sve sami" Kuvari" i "Moje Tajne" i tako nešto,mada priznajem da se "trafikantkinje" na upit za NAŠ omiljeni magazin i same nađu u čudu zašto nije stigao, što je dokaz da se IPAK ova novina ceni i čita (Da, da , znam pretplata i te priče,lično preferiram da kupim na kiosku i polako gustiram,a ne da čekam poštara koji se negde zapio - ako nije vojna tajna - koji je tiraž - da li se štampa sve u "jednom cugu" ili kako već ?) Pozdrav redakciji
Kriziraš a?

btw ja ga nisam našao ni u gradu ni na periferiji, ali ja uvek kasnim sa prethodnim, tako da ima šta da se čita...
mentolbrebombona je offline   Odgovor sa citatom ove poruke