Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2012, 1:42   #11
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: Ocajna Web Kupovina IT opreme u Srbiji

I ja sam imao problema sa WinWin-om. I tu je posredi bio nesporazum, ali izgleda da ih kolektivno zabole da ispostuju kupca.

Moj slucaj je malo specificniji. Pozvao sam telefonom, pitao kolika je cena procesora, oni mi rekli, ja rekao "ok, vidimo se", zapalim do njihove prodavnice kad oni nemaju komponentu. Napolju je bilo 35 stepeni, kod njih u prodavnici 45, oni mi izdeklamovase da ce naruciti procesor i da dodjem sutra da ga pokupim, ali ako im odmah platim da ce mi ga poslati na kucnu adresu, sto mi znaci jer mi je prodavnica 30 km od kuce. Elem, platim im, a komponenta mi stigne posle 10 dana.

Inace sve sem tog procesora mi je naruceno preko neta. Malo od Atoma, malo od Gigatrona. Za obe firme imam reci hvale, ali Gigatronu dugujem dusu. Zeznuo sam monitor i poslao im ga u servis. Sredili su ga komplet (dali mi novi), malo mi dosadjivali da sam ja kriv, sto je meni bilo uvredljivo jer sam mislio da nisam, da bi kasnije skapirao da ipak jesam.

Uglavnom castili me sa 200+ evra. I dan danas mi zao sto im makar flasu pica nisam poslao.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke