Prikaz jedne poruke
Stara 10.4.2012, 13:58   #119
lepidzony
Novi član
 
Član od: 17.1.2012.
Poruke: 19
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Orion Telekom

@zivija
ne bio sam do sada bez ugovorne obaveze, dakle moras da budes slobodan tj ili bez ugovorne obaveze ili da ti je stari ugovor istekao pa ides na novi(to je bio slucaj sa mojim prijateljem).

inace ako vec imas ugovor u toku mislim da ne moze vec moras da cekas da istekne stari(nagadjam,nisam pitao za to), pa sto se tice brzine odlicno je,nema pucanja, mada oni jos nisu dobili potvrdu od telekoma da su mi pojacali brzinu tj svih 11Mbit.

naime meni je vec sutradan po potpisivanju ugovora brzina skocila, ali samo na 8Mbit i tu je zakucano,rekli su da se javim za koji dan ako se nastavi tako jer fizicki moja parica moze da podrzi taj protok a inace 8Mbit radi bez problema kao i ranije sto je 1.5Mbita sto sam imao.

mene *ebe jedan lik iz telekoma oko brzine, on nije pustio max jos uvek, a imam spor jos odavno sa njim, inace sve je odlicno, ugovor sam sklopio na 2godine i samo ces morati da platis razliku u ceni ako si bio na nekom slabijem paketu od par stotina din ja platio 350din zbog prelaska na novi paket,dobices nove uplatnice i to je to.pozz

edit:

zvao danas opet tehnicku podrsku i javio da problem i dalje stoji, da me zakucali na 8mbps i oni rekose da ce prijaviti kvar lelekomu i da ce me obavestiti ovih dana sta i kako dalje.

a fizicki rece mi lik s kojim sam razgovarao da parica podrzava protok do 19Mbps bez problema,da su sva ocitavanja odlicna, jos jedan dokaz koliko je cuveni lelekom fer igrac na trzistu i cime se sve sluze.

Poslednja ispravka: lepidzony (10.4.2012 u 22:36)
lepidzony je offline   Odgovor sa citatom ove poruke