Prikaz jedne poruke
Stara 24.9.2017, 18:21   #6
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Zvucnici za oko 150 evra

I meni su ti Canton Karat 100 baš lepi zvučnici. Kažu da idu HK i Canton fino zajedno, lično nisam čuo. Microlab Solo je kod nas sada već debelo precenjena serija. Zvuče oni sasvim korektno, ali lično mislim da ne zvuče toliko koliko koštaju. Po meni je i JBL control One mnogo bolja opcija za tu cenu kad već ima pojačalo, zvuče mnogo življe i snažnije.

A ako si ipak za potpuno novo, ne bi forum bio forum ako ti neko nebi preporučio da probiješ budžet. Na akciji su odlični i lepi Dali Zensor 1. Mada na stolu neće baš da daju maksimum, pa ako si mislio na stolu da držiš možda baš i nije to to. A stalci opet koštaju dodatno i zauzimaju neki prostor. OK, ovaj predlog je možda više moja lična preferencija nego dobar savet u tvom slučaju.

Bliže datom budžetu i prikladnije za sto ili za na zid (imaju pozadi mesta za kačenje, baš su namenjeni za to) - JBL Arena 120. Uzbudljiv zvuk, jak bas, slaže se sa HK odlično. Ili ako si baš basofil veća ali opet skuplja Arena sa 18 cm basom - JBL Arena 130, ima i crni. Mada opet odlazi dalje od tvog budžeta i mislim da nema neke potrebe sem ako baš ne voliš jak bas.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
R.L. (24.9.2017)