Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2019, 21:28   #9
wario
Veteran
 
Član od: 17.4.2009.
Poruke: 652
Zahvalnice: 123
Zahvaljeno 28 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Irony Curtain: From Matryoshka with Love

Citat:
srksi kaže: Pregled poruke
Da probam bez spojlera. Generalni saveti: Prati pricu i sta treba da uradis na trenutnoj lokaciji. Telefon ti sluzi za "hintove" Obavezno procitaj sve pamflete, ima dosta skrivenih informacija, spejs sluzi za prikaz "hotspotova", svako predmet ispipaj detaljno lupom, dosta operacija ne radi "iz prve" tj, ako bi na primer hteo da obesis kokosku uzetom, neces moci iz prve, nego moras prvo da vezes omcu, pa tek onda da kombinujes za kokoskom *generalni primer. Takodje, pricaj sa likovima i vise puta dok ne ispipas sve opcije, lutaj po mapi, cesto se otvaraju nove prilike i dijalozi. Kolko se secam, u hotelskoj sobi treba da se okupas, nadjes odgovarajucu odecu i crvene carape, i da pripremis "your ASS" za inspekciju
da trebam da se okupam tu je kada sapun voda ali nece. a odeca mi je u koferu koji je kod njih, jos mi ga nisu dostavili. kao kod krojaca je.

ono sto mi nije jasno iznad kreveta je nesto i zupcanik e tu ne znam sta treba. takodje i tamo u desnom delu sobe je dim ali ne mogu prici uzeti nesto na stolu. gas masku nece da stavi. u podrumu izgleda treba metnuti sijalicu koju nisam nasao.

pomagaj!
wario je offline   Odgovor sa citatom ove poruke