Prikaz jedne poruke
Stara 10.4.2013, 16:14   #71
JohnnyNT
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.4.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 4.037
Zahvalnice: 1.298
Zahvaljeno 1.396 puta na 948 poruka
Određen forumom Re: PayPal/eBay - Pitanja i odgovori

Citat:
Prief Lirator kaže: Pregled poruke
I ovdje treba računati da se nekad i vrijedne stvari ne carine (pogotovo ako su fizički male ili označene od Kineza kao manje vrijedne), bar je tako u našoj banana državi.
Bem li ga, u našoj banana državi znaju da ih otvore ako su malo veći paketi a označeni kao pošiljke male vrednosti. Inače, za te sitne, fizički male pakete nema brige, naručivao sam sa TinyDeal i sličnih sajtova, nije otvarano (doduše nije ni prelazila vrednost 50€).

Citat:
gorgilije kaže: Pregled poruke
Aj sto nece da mi verifikuje karticu,jel na njoj imam (valjda nedovoljnih)1.51 evro,nego nece ni da mi verifikuje e-mail.Dobijem od njih mail,kliknem na -confirm e-mail- i samo me vrati na moj account.Vec 5-6 puta sam dobio mail od njih i uvek isto,to jest nista se ne promeni u mom account-u,i dalje mi stoji da mogu da verifikujem mail!
Za karticu ti treba 1.58€, ali bolje malo više, makar 2.
A za email se isto i meni dešavalo, uradi sledeće:
Idi u taj email što si dobio, naći ćeš kod, kopiraj ga, idi na PayPal, klikni na notifikaciju da treba da verifikuješ email, na toj strani imaš kao neki link "Enter code manualy" ili tako nešto, nalazi se negde na sredini teksta na toj strani. Tu unesi kod koji si kopirao iz emaila, i eto - verifikovana ti je adresa.

Citat:
Sladjan85 kaže: Pregled poruke
Kako oni uopste vrednuju robu ? Odokativno ili ? Ja sam mislio da otvorim Pay Pal pa da kupim nesto "sitno", ali to moze da ispadne i krupno...
Negde sam čitao da imaju katalog sa vrstama robe i preporučeni mstopama za carinjenjen pa uz pomoć toga a i malo odokativno ocene. U prevodu - kako im se digne
JohnnyNT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku JohnnyNT na korisnoj poruci:
gorgilije (10.4.2013), Sladjan85 (10.4.2013)